10 листопада 2023 р. в  у Навчально-науковому інституті економіки та менеджменту відбулася міжнародна науково-практична конференція «Детермінанти соціально-економічного відновлення держави, регіонів та суб’єктів господарювання».

Участь у конференції взяли науковці з США, Канади, Польщі, Туреччини та України (більше 150 учасників, понад 190 тез доповідей). На пленарному засіданні, котре модерувала проф. Ольга Павелко – заступник директора з наукової діяльності ННІЕМ, до учасників конференції звернулася проф. Наталія  Ковшун – директор ННІЕМ, яка оголосила про початок роботи конференції, узгодила регламент і побажала плідних наукових дискусій.

З вітальними словами виступили ректор Мошинський В.С. – д.с.-г.н., професор (НУВГП), проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Н.Б. – д.е.н., професор (НУВГП), Новрузов Айдин Новруз огли – офіційний радник президента «Caucasus University Association» (Туреччина).

Учасники пленарного засідання мали змогу заслухати доповіді таких спікерів, як: проф. Савіна Н.Б. (НУВГП), проф. Іляш О.І. (НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»), prof. Svitlana Kashuba (European Institute, WSG University, Bydgoszcz, Poland), prof. Trofymenko Olena  (Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute, WSG University), prof. Kıvanç Bilecen (Konya Food and Agriculture University, Turkey), Іvan Stetsyuk (University of Quebec in Montreal, Canada), проф. Лазаришина І.Д. (Національний університет біоресурсів і природокористування України), проф. Скрипчук П.М. (НУВГП), проф. Свірко С.В. (ДУ «Житомирська політехніка»), prof. Olena Antoniuk (NUWEE), проф. Лопушинський І.П. (Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу), проф. Безтелесна Л.І. (НУВГП).

Далі роботу конференції було продовжено на засіданнях шести секцій:

1. Європейські орієнтири економічного поступу України, виклики воєнного стану (голова - проф. Нікитенко Д.В., секретар – доц.Лесняк О.Ю.)
  2. Сучасні тенденції розвитку менеджменту, публічного врядування та інформаційної діяльності (голова – проф. Тихончук Л.Х., секретар – доц. Антонова С.Є.)
  3. Облік, аудит, оподаткування і фінанси господарюючих суб’єктів в контексті євроінтеграції (голова – проф.Антонюк О.Р., секретар – доц. Шило Ж.С.)
  4. Економічний розвиток і маркетинг підприємництва в умовах миробудівництва (голова – проф.Попко О.В., секретар – доц. Кроль В.В.)
  5. Відновлення та реформування соціально-гуманітарної сфери України: національна ідентичність, медіа, освіта (голова – доц. Клинова-Дацюк Г.Д., секретар – ст. викл. Кінащук А.В.)
  6. Світоглядні й соціокультурні трансформації цифрових гуманітарних наук (голова – проф. Залужна А.Є., секретар – доц. Коберська Т.А.)

Інформативні доповіді, плідні дискусії, конструктивні обговорення, нескінченна множина наукових ідей  – саме так можна охарактеризувати роботу секцій міжнародної науково-практичної конференції «Детермінанти соціально-економічного відновлення держави, регіонів та суб’єктів господарювання». Тримаймо й надалі гідно науково-освітянський стрій, разом наближаймо таку бажану перемогу!

Заст. директора ННІЕМ з наукової діяльності (на громадських засадах)

проф. Ольга Павелко