Державна атестація магістрів за спеціальністю 071 "Облік і оподаткування"

З 20 по 23 лютого 2018 року на кафедрі обліку і аудиту Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту НУВГП проходила державна атестація магістрів освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування» за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування», яка відбулася у формі публічного захисту кваліфікаційних робіт. На захисті були присутні не лише члени атестаційної комісії, але й куратори, інші викладачі кафедри обліку і аудиту, студенти.

Результати захисту показали, що випускники добре засвоїли основи теорії і практики бухгалтерського обліку, аудиту, контролю та аналізу господарської діяльності. Усі роботи виконані на реальній основі з елементами наукових досліджень.

Тематика дипломних робіт відповідає профілю випускової кафедри, потребам сучасного стану економіки, охоплює різні галузі національної економіки і розкриває особливості бухгалтерського обліку, аудиту, контролю та аналізу господарської діяльності на підприємствах різних форм власності та видів діяльності.

Високий рівень виконання та захисту магістерських дипломних робіт комісія відмітила у Олі Скуби, Ірини Климчук, Анни Веркалець, Наталі Олексіюк, Ірини Климук. Відбувся захист дипломної роботи Уляною Ємець в режимі on-line, бо напередодні захисту студентка виїхала на роботу за кордон. Всі студенти, які навчалися за освітньо-професійною програмою «Облік і оподаткування», захистили випускові роботи успішно. Диплом магістра з відзнакою отримують Ірина Климук, Олена Коломис, Наталя Макарчук, Назар Мосійчук, Оля Скуба.

Бажаємо професійного росту та подальших успіхів нашим випускникам спеціальності «Облік і оподаткування»!

Олена Бурченя, секретар атестаційної комісії