День науки на кафедрі економічної кібернетики

17 травня в рамках VІІ  Міжнародної науково-практичної конференції вчених, молодих науковців, аспірантів та студентів “Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в контексті євроінтеграції” відбулося засідання секції «Сучасні математичні методи, моделі та інформаційні технології у менеджменті». На секцію було представлено 11 доповідей, в тому числі 5 зарубіжних. В ході конференції студенти та викладачі обговорили актуальні проблеми економіки України та Рівненської області, підходи до їх статистичного аналізу, інформаційно-математичного моделювання та оптимізації. Студенти отримали перший досвід наукових пошуків, викладачі – задоволення від спілкування з обдарованою молоддю. Всі учасники конференції отримали сертифікати учасника, найкращі доповіді були відзначені грамотами.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку