Децентралізація влади, проведення реформ в Україні. Сучасний стан та проблеми підготовки кадрів для об'єднаних територіальних громад.

Децентралізація влади, проведення реформ в Україні. Сучасний стан та проблеми підготовки кадрів для об'єднаних територіальних громад.
Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у роботі ІІ Міжнародної науково-методичної конференції «Децентралізація влади, проведення реформ в Україні. Сучасний стан та проблеми підготовки кадрів для об’єднаних територіальних громад», яка відбудеться 14 грудня 2018 року в НУВГП. Конференція організована кафедрою державного управління, документознавства та інформаційної діяльності спільно із відокремленим підрозділом «Центр розвитку місцевого самоврядування» Рівненської ОДА. Напрями роботи конференції: Секція 1. Економічні й фінансові аспекти децентралізації в Україні. Секція 2. Публічне адміністрування і правове забезпечення реформи децентралізації, соціально-трудові відносини у процесі вирішення трудових спорів. Секція 3. Децентралізація в умовах глобалізаційних процесів: філософські, мовно-культурологічні та історико-політологічні виміри. Секція 4. Підготовка кадрів задля проведення реформи децентралізації: природоресурсні, інформаційні, інноваційні технології, логістика й туризм. Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, польська, італійська, німецька. Програма та збірник конференції у додатку.
Збірник матеріалів конеренції ОТГ 2018, 13-14 грудня 2018 р.

Програма міжнародної конференції ОТГ, м. Рівне, НУВГП, 14 грудня 2018назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки