Цитований іноземний науковий журнал: можливість публікації для викладачів і студентів

Публікація в іноземному цитованому науковому журналі (Варшава, Польща) «International Journal of New Economics and Social Sciences» (IJONESS)

Дедлайн: 1 березня 2017 г.

Шановні колеги! Шановні доктори і кандидати наук, аспіранти, здобувачі, науковці, представники державних і громадських організацій, громадські активісти!

Запрошуємо Вас до публікації наукових результатів в іноземному журналі «International Journal of New Economics and Social Sciences» (IJONESS) зі світовим ISSN номером 2450-2146. Журнал цитується в базі Copernicus (ISSN 2450-2146 друкована версія, ISSN 2451-1064 онлайн-версія), Польща, Варшава.

Зараз здійснюється набір статей у № 1 (5) за 2017 рік - до 1 березня 2017 р. Мови - англійська, російська, польська. Видання виходить два рази на рік. Обсяг 10-15 сторінок (не менше 20 тис. знаків, не більше 30 тис. знаків), формат B5, 10 шрифт Times NRC.

Анотації – англійською, польською, російською мовами, текст розбивається на дві колонки.

Рубрики журналу:

1) Економіка і бізнес;
2) Управління, безпека та екологія;
3) Міжнародні відносини та регіональні студії;
4) Право і адміністрування;
5) Соціологія і педагогіка, філологія, психологія, медицина і фармація.

Засновник журналу –- Міжнародний інститут інновацій «Освіта–Наука–Розвиток», Варшава, Польща.

З повагою, організаційний комітет IJONESS
www.ijoness.esy.es