Цикл семінарів та моделюючих ігор, який проводиться Інститутом міжнародної освіти CIVIC (The CIVIC-Institute), відбувся в НУВГП

23 жовтня 2016 року передставники 11 кафедр НУВГП (кафедра міжнародної економікикафедра економіки підприємствакафедра економічної теорії,кафедра іноземних мовкафедра маркетингукафедра менеджменту,кафедра трудових ресурсів і підприємництвакафедра українознавства,кафедра філософіїкафедра обліку і аудитукафедра вищої математики) та НУ «Острозька академія» в рамках концепції міжнародної діяльності прийняли участь у навчальному семінарі-моделювання для сучасного суспільства "Our community! Debate and Negotiate for Interests and Compromises", який відбувся в стінах Національного університету водного господарства та природокористування.

Семінар був організований за ініціативою кафедри міжнародної економіки. Цикл семінарів та моделюючих ігор проводиться в Україні, Грузії та Вірменії Інститутом міжнародної освіти CIVIC (The CIVIC-Institute) (Німеччина, Дюссельдорф) спільно з Інститутом міжнародних культурних відносин (The Institute for Foreign Cultural Relations, IFA) (Німеччина, Штутгарт) за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини. Проведений семінар та моделюючі ігри дали змогу ознайомитися з інтерактивними методами навчання, що використовуються у сфері європейської освіти, а їх учасники мали можливість більш глибоко зрозуміти сутність організації суспільства та різноманітні аспекти його розвитку.

Під час проведення семінару-тренінгу «Our community! Debate and Negotiate for Interests and Compromises» передбачалися реальні дії учасників щодо формування власної позиції та захисту інтересів, з метою отримання більш глибокого розуміння особливостей європейських суспільно-політичних відносин. На основі розуміння процесів прийняття рішень, учасники мали можливість сформувати власну точку зору під час проведення переговорів та в ході прийняття рішень на основі європейського досвіду. Робоча мова семінару – англійська (за необхідності українська)!

У рамках семінару-тренінгу «Our community! Debate and Negotiate for Interests and Compromises» учасники отримали нові знання і компетенції, які можуть бути використані у навчальному процесі та для подальшого особистого розвитку. Лектори семінару Мартін Остерреик (Австрія) та Себастьян Грац (Німеччина) залишилися надзвичайно задоволеними активністю та креативністю наших викладачів.

Проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків НУВГП Савіна Наталія Борисівна подякувала організаторам та викладачам з Європи.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку