Цикл гостьових лекцій викладачів ННІ економіки та менеджменту

5 - 6 грудня 2018 роки для студентів економічного факультету Поліського державного університету (м. Пінськ, Республіка Білорусь) провели лекції викладачі Національного університету водного господарства та природокористування (м.Рівне, Україна)

Лекторами виступили Кожушко Леонід Федорович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту, Мальчік Мар'яна Василівна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри маркетингу, Тадеєва Марія Іванівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри іноземних мов, Сіпайло Леонід Георгійович, кандидат економічних наук, доцент, заступник директора ННІ економіки та менеджменту.

Обговорювалися такі актуальні питання як роль менеджменту в кар'єрі студента, менеджмент в житті і бізнесі, концепція іноземного освіти, актуальні питання маркетингових досліджень, інформаційне забезпечення інноваційної діяльності підприємств і багато інших.

Тематика лекцій викликала жвавий інтерес у студентів, про що свідчила жвава дискусія і позитивні відгуки.

Висловлюємо щиру подяку колегам за теплий прийом та надану можливість провести лекції!

Сіпайло Леонід Георгійович, к.е.н, доцент кафедри економіки підприємства

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку