«Чужого навчаємось і свого не цураємось» - стажування в Університеті Кардинала Стефана Вишинського, Варшава, Республіка Польща

У рамках міжнародної співпраці ННІЕМ професор кафедри менеджменту Скрипчук П.М. проходив стажування в Університеті Кардинала Стефана Вишинського, Варшава,  Республіка Польща.

У рамках місячного стажування: проведено лекції на теми екологічного менеджменту, вирощування і переробки відновної біомаси, екологічної стандартизації і сертифікації, екологічного та органічного виробництва; відвідано лекції науковців із Варшави; прийнято участь у конференції в місті Краків на тематику «зеленого міста», лісів і вирощування зелені й овочів у містах та інші види стажування. Із студентами Рівного (НУВГП) та Університету Кардинала Стефана Вишинського проведено скайп конференцію та тему «Е-технології в  менеджменті і бізнесі».

Цікавими і не ординарними були заняття із визначення кількості  та вартості опалого листя у парках міста Варшава. Студенти Університету Кардинала Стефана Вишинського розрахували, що із 8% міста (парки міста де збирають листя, це більше 41,36 км 2) можливо отримати  15 – 17 млн. злотих із переробки опалого листя у перерахунку ціни біогумусу.

З цікавістю професором П. Скрипчук проведено відкриті лекції у сучасних аудиторіях на теми еколого-економічного вирощування енергетичних культур. Студенти  двох спеціальностей висловили подяку та оплесками вітали представника від НУВГП.

У місті Варшава професор Скрипчук П.М. відвідав «зелене» будівництво (мікрорайон Мокотов). Не залишилась поза увагою й робота у природно-заповідному фонді міста. Саме місце проживання це об єкт природно-заповідного фонду Варшави - «Ліс – Белани» який є об’єктом суворої охорони (і синичок Варшави теж підгодовував наш професор, фото).

Сподіваємось, що плідна й багатоаспектна співпраця надалі даватиме гарні результати.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку