БРЕЙН-РИНГ з обліку та оподаткування

8 грудня 2016р. у стінах НУВГП відбулася інтелектуальна гра «БРЕЙН-РИНГ» з обліку та оподаткування, яка була проведена за ініціативи кафедри обліку і аудиту та ДПІ у м. Рівному ГУ ДФС у Рівненській області. Продемонструвати свої знання мали змогу учні Профільної школи бізнесу РМ ПДМ, студенти Рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП, Технічного коледжу НУВГП та студенти - обліковці НУВГП. Переможці (команда Школи бізнесу «Вектор успіху»: Кордяк Олександра, Криворучко Надія, Голоюх Юлія, Щевич Дмитро та Власик Денис, керівник - педагог з бухгалтерського обліку та аудиту ШБ - Калкіна Ю.Л.) та учасники гри отримала відзнаки та подарунки. Відволіктися від розумового штурму допомогли музичні та літературні ремарки від студентів-обліковців: Юлії Лук’янчук та Галини Павловець.

Старший викладач кафедри обліку і аудиту Бурченя О.П.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку