Англомовний освітній курс "Інвестиційні ресурси: облік і управління" від професора Левицької С.О.

На базі Бізнес-центру кафедри менеджменту вперше проведено  англомовний освітній курс «Інвестиційні  ресурси: облік і управління» (в рамках додаткових освітніх курсів). Обговорювались основні поняття фінансових ринків, інвестиційних ресурсів, управління інвестиційними потоками, визнання в обліку та звітності інвестиційних ресурсів підприємства та ін. Слухачами були, студенти старших курсів спеціальності «облік і оподаткування» (в більшості),  а також студенти «міжнародні відносини», «фінанси та кредит» та інших спеціальностей нашого інституту. З теплими  побажаннями звернулись до майбутніх випускників директор Центру,  зав. кафедри менеджменту професор  Кожушко Л.Ф. (вручив сертифікати), а також  завідувач кафедри іноземних мов професор Тадєєва М.І., Knowledge is power!

Проф. кафедри обліку і аудиту Світлана Левицька