АМЕРИКАНСЬКА ПРОГРАМА Х-CULTURE: ПОВНИЙ ГРАНТ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ННІ ЕіМ

АМЕРИКАНСЬКА ПРОГРАМА Х-CULTURE: ПОВНИЙ ГРАНТ  ДЛЯ СТУДЕНТІВ ННІ ЕіМ

Шановні студенти!

Маємо запрошення від Університету Північної Кароліни, доктора Василя Тараса, колишнього нашого випускника до безкоштовної участі у програмі
«Х-Сulture»! Програма відкриває широкі можливості як для студентів, так і для викладачів.

Навчання у мультинаціональних групах триватиме з 01 березня до 25 квітня 2017 року. Групи-переможці отримають суттєві фінансові призи (до 2тис. дол. США).

Від нашого інституту участь у проекті візьме семеро студентів. Усі бажаючі можуть пройти співбесіду 03 січня 2017 року в аудиторії 279в о 10 годині. Вимоги – знання англійської мови на достатньому рівні.

Офіційний сайт програми http://x-culture.org/. Там можна дізнатися більше.

Якимчук Аліна Юріївна,
д.е.н., професор, заступник директора
з міжнародної та грантової діяльності