1 вересня - День знань!

Шановні викладачі та співробітники ННІЕМ!

Дорогі наші студенти!

Прийміть щирі вітання з Днем знань і початком нового навчального року!

1 вересня - знаменний для всіх день. Вчорашні абітурієнти стають студентами, перед ними відкривається новий Всесвіт - світ нових знань.

Дякую першокурсникам за довіру і правильний вибір! Вступити до ННІЕМ НУВГП - означає забезпечити собі надійне майбутнє, стати затребуваним фахівцем. Наш університет надає широкі можливості для особистісного розвитку, і від вас залежить, чи буде ваше студентське життя яскравим, захоплюючим і корисним.

Звертаючись до студентів старших курсів, які вже мають певні здобутки, хочу побажати і надалі бути успішними у навчанні, науці, спорті, творчості та праці! Не втрачайте дорогоцінного часу - Вам необхідно самореалізовуватись у високотехнологічному і конкурентному світі!

Сьогодні ННІЕМ НУВГП впроваджує сучасні форми та інноваційні методи у навчанні. Наш університет спрямований на отримання студентами якісних, а, головне, актуальних знань. Успішна реалізація таких програм результат плідної діяльності керівництва та професорсько-викладацького складу університету - людей активних, ініціативних, творчих. Нехай ваші високі професійні компетенції і працьовитість завжди допомагають Вам у роботі.

Безцінний досвід викладачів та допитливий розум студентів є основою подальшого розвитку нашого інституту.

Щиро бажаю, щоб шлях до знань робив кожного з нас кращим, а наше життя - цікавішим і різноманітнішим, щоб завдяки отриманим знанням кожен зміг досягти успіхів і бути корисним своїй країні.

Вітаю ще раз всіх з початком навчального року та бажаю, щоб він кожного з нас наблизив до здійснення своєї мрії!

Директор ННІЕМ НУВГП  Н.Е. Ковшун

Читайте нас також: