1 етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності "Маркетинг"

1-го березня 2018 року у НУВГП було проведено 1-ий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Маркетингу».

У 1-му етапі олімпіади прийняли участь 24 студенти спеціальності «Маркетинг» денної та заочної форми навчання.

Учасники олімпіади вирішували конкурсні завдання, які складалися з двох етапів:

1) теоретичний – тестування;

2) практичний – розв’язання розрахунково-аналітичного завдання, вирішення конкретної розрахунково-аналітичної ситуації.

За результатами участі переможцями визнано:

- Освітній рівень «Бакалавр»:

1 місце – Трофимець Марина (МАР-41);

2 місце – Батюк Мар’ян (МАР-11інт.);

3 місце – Нідзельська Оксана (МАРз-21інт.)

- Освітній рівень «Магістр»:

1 місце – Мельник Олександр (МАР-51);

2 місце – Сидоренко Дмитро (МАР-51);

3 місце – Рафальська Діна (МАР-51)

До участі у 2-му етапі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Маркетинг» рекомендовані студенти, які посіли 1-ше та 2-ге місця, ОР «Бакалавр»: Трофимець Марину та Батюка Мар’яна; ОР «Магістр»: Мельника Олександра та Сидоренка Дмитра.

Робоча група 1-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з «Маркетингу» на чолі з завідувачем кафедри маркетингу, д.е.н., проф. Мальчик Мар’яною Василівною щиро вітають переможців та бажають нових наукових звершень та досягнень.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку