1 етап Всеукраїнської олімпіади з дисципліни "Організація та методика аудиту"

1 етап Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту» було проведено 27 лютого 2018 року у складі робочої групи: к.е.н., доцент кафедри обліку і аудиту Антонюк О.Р. (викладач дисципліни «Організація і методика аудиту»), д.е.н., доц. Осадча О.О.

В 1 етапі участь прийняли  студенти спец. «Облік і оподаткування» (магістри) та «Облік і аудит» (бакалаври) денної форми навчання.

За результатами участі переможцями визнано:

1 місце - Хомич О. ( 5 курс, «Облік і оподаткування», магістри);

2 місце - Крупко М. ( 4 курс, «Облік і аудит», бакалаври);

3 місце - Мосійчук І. ( 4 курс, «Облік і аудит», бакалаври).

До участі у  2 етапі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту» у Миколаївському національному аграрному університеті рекомендовано студентів, які зайняли 1 та 2 місце, а саме  Хомич Оксана Володимирівна та Крупко Марія Павлівна. Супроводжуючою особою визначено доц., к.е.н. Антонюк О.Р. Відповідальна за  підготовку студентів до 2 етапу – к.е.н., доцент Антонюк О.Р.