21-22 квітня в Національному університеті водного господарства та природокористування проходить І Міжнародна науково-практична конференція «Інституціоналізація процесів євроінтеграції: суспільство, економіка, адміністрування».
На представницькому науковому форумі обговорили фундаментально-прикладні питання євроінтеграції України в європейський економічний простір, проблеми економіки, публічного адміністрування та розроблення комплексу заходів щодо стимулювання євроінтеграційних процесів поступального руху України до Європейського Союзу.
До програми конференції було включено понад 200 доповідей представників вітчизняних і зарубіжних наукових, освітніх, державних установ і закладів.
Співорганізаторами цього масштабного заходу виступили: Міністерство освіти і науки України, Державна професійна вища школа ім. Якуба Парадижа у Гожуві-Великопольcькому (Польща), Технічний університет м. Варна (Болгарія), Сумський державний університет, Академія економічних наук України, Академія муніципального управління, Молдавська економічна академія, Європейський науковий інститут інновацій (Польща), Львівський національний аграрний університет, Інститут інформаційних систем і менеджменту (Латвія), Міжнародний комітет боротьби із злочинністю, Міжнародна кримінальна антитерористична організація (Словацька філія), Східноєвропейська агенція з розвитку, Національний університет «Львівська політехніка», Головне управління Державної фіскальної служби у Рівненській області, Представництво «Ноосфера Венчурс ЮЕсЕй, Ink», Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління Міністерства екології та природних ресурсів України, Всеукраїнська спілка вчених-економістів, Євразійський національний університет ім. Л. М. Гумільова (Казахстан), Національна служба посередництва і примирення України, Університет Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (Польща), Громадська організація «Всеукраїнська асамблея докторів наук з державного управління», Одеський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України, Асоціація міжнародних відносин (Чехія), Державна вища професійна школа в Хелмі (Польща), Люблінська Політехніка (Польща), Рівненська обласна державна адміністрація, Управління економіки виконавчого комітету Рівненської міської ради, ГО «Регіональний центр євроінтеграційних проектів».
З вітальним словом до учасників конференції звернувся ректор Національного університету водного господарства та природокористування проф. Мошинський В. С., керівники області: перший заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Приварський Ю. Ю., начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області Зайцев Д. Б. та представник зарубіжної делегації – доктор Гожувського університету Сильвія Гвожьджєвіч.