«День кар’єри – 2016»

Відбувся «День кар’єри – 2016» у Національному університеті водного господарства та природокористування. На заході були представлені фірми, організації та установи Рівненської області та інших регіонів.

Студенти випускних курсів, у тому числі і магістри спеціальності «Управління персоналом і економіка праці», мали чудову нагоду поспілкуватися з роботодавцями, вибрати для себе найбільш привабливі вакансії та подати резюме для розгляду представникам підприємств.
Проведення «Дня кар’єри» вже став традиційним заходом, що організовує відділ працевлаштування та профорієнтації НУВГП разом із відповідальним за цей напрям роботи в інститутах та на кафедрах.

Даний захід спрямований на налагодження зв'язків потенційних роботодавцій зі студентами.
Студенти спеціальності "Олік і аудит" були присутні на пленарному засіданні, активно спілкувалися з потенційними роботодавцями, прийняли участь в розіграші призів."

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку