Зустріч з деканом факультету будівництва та архітектури Люблінської Політехніки

В університеті з дружнім візитом побувала делегація з Люблінської Політехніки (Республіка Польща). В рамках візиту в навчально-науковому інституті будівництва та архітектурі відбулись зустрічі декану факультету будівництва та архітектури Люблінської Політехніки паном Мареком Грабясом з керівництвом інституту та завідувачами кафедр, а також зі студентами 3-5 курсів.
Пан Марек презентував свій навчальний заклад, розповів про умови вступу (зокрема за програмами подвійного навчання).
В ході зустрічей були обговорені напрямки співпраці : проведення спільних конференцій, умови стажування та проходження практик наших викладачів та студентів в Люблінській Політехніці, питання друкування праць у Польщі, участі  у спільних грантових проектах.
Заступник директора з навчально-виховної роботи О.І. Корнійчук