Зустріч студентів Рівненського державного аграрного коледжу в ННІБА

4 грудня відбулась ознайомча поїздка студентів Рівненського державного аграрного коледжу, що навчаються за спеціальністю "Будівництво та експлуатація будівель і споруд" до Навчально-наукового інституту будівництва та архітектури.
Майбутні випускники цієї спеціальності можуть поступати в НУВГП на базі ОКР "Молодший спеціаліст" відразу на 3-й курс на напрям "Будівництво" або "Охорона праці". До ННІБА прибуло 42 студенти на чолі зі своїми керівниками.

Перед студентами з короткою доповіддю виступив директор ННІБА Макаренко Р.М. Він детально роз'яснив особливості вступу та навчання в НУВГП, а також надали вичерпні відповіді на всі питання, що виникали.

Далі студентам було запропоновано ознайомитись з відповідними кафедрами та спеціальностями інституту. Супроводжували їх в нашому вузі заст. директора ННІБА Бордюженко О.М. та доцент кафедри МБГ Гомон С.С.

Завідувачі кафедр або їх заступники познайомили майбутніх абітурієнтів з особливостями кожної спеціальності, умовами навчання, та можливостями майбутнього працевлаштування. Також були організовані короткі екскурсії по основним навчальним аудиторіям та лабораторіям ННІБА.