Зустріч студентів Костопільського будівельно-технологічного коледжу в ННІБА

14 листопада відбулась ознайомча поїздка студентів Костопільського будівельно-технологічного коледжу, що навчаються за спеціальністю "Будівництво та експлуатація будівель і споруд" до Навчально-наукового інституту будівництва та архітектури.
Майбутні випускниники цієї спеціальності можуть поступати в НУВГП на базі ОКР "Молодший спеціаліст" відразу на 3-й курс на напрям "Будівництво" або "Охорона праці".

Перед студентами з короткими доповідями виступили директор ННІБА Макаренко Р.М. та заступник директора Бордюженко О.М.
Вони детально роз'яснили особливості вступу та навчання в НУВГП, а також надали вичерпні відповіді на всі питання, що виникали.

Далі студентам було запропоновано ознайомитись з відповідними кафедрами та спеціальностями інституту. Завідувачі кафедр або їх заступники познайомили майбутніх абітурієнтів з особливостями кожної спеціальності, умовами навчання, та можливостями майбутнього працевлаштування. Також були організовані короткі екскурсії по основним навчальним аудторіям та лабораторіям ННІБА.