Зимова наукова школа в м. Славута

За сприяння Управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради, Інформаційно-методичного центру та науково-товариства учнів «Ерудит» м. Славута 21 грудня відбулося відкриття Першої зимової наукової школи. Метою школи є формування в учнів цілісної наукової картини світу і сучасного світогляду, сприяння розвитку їх наукового потенціалу. Учасниками є науковці, викладачі вищих навчальних закладів, учні 9-11 класів, педагоги загальноосвітніх закладів м. Славута.

21 грудня відбулося відкриття школи та робота науково-профорієнтаційних студій (природничо-математичних наук, суспільно-гуманітарних та економіки та менеджменту). На запрошення організаторів участь в Зимовій науковій школі взяли викладачі інституту будівництва та архітектури: Тарас Байцар та Олександр Грицина. Тарас Володимирович виступив з доповіддю «Архітектура: від ідеї до втілення», а Олександр Олексійович з доповіддю «Актуальні проблеми будівництва та цивільної інженерії». Спільно обговорили можливість залучення молодих науковців м. Славута до досліджень природничо-математичного спрямування НУВГП. Дякуємо організаторам за теплий прийом і бажаємо і надалі проводити подібні заходи.

Заступник директора Олександр Грицина