Профорієнтаційна робота в Житомирському агротехнічному коледжі

1.03.16 року в Житомирському агротехнічному коледжі, в рамках проведення профорієнтаційної роботи, відбулася планова зустріч завідуючого кафедри водопостачання, водовідведення та бурової справи, д.т.н., професора Орлова В.О. з студентами  відділення водогазопостачання, спеціальності «Обслуговування устаткування систем водопостачання і водовідведення».

Професор Орлов В.О. ознайомив потенційних абітурієнтів із  напрямками розвитку НУВГП та ННІБА в сучасних умовах, їх навчально-науковою базою, структурою та спеціальностями, за якими ведеться  навчання. Особливий акцент було зроблено на правилах прийому на 2016 навчальний рік та на розвитку  напрямку Європейської освіти в НУВГП
(можливістю отримання подвійних дипломів - вітчизняного та ЄС, співробітництву НУВГП та ННІБА із провідними закордонними навчальними закладами).
Крім того, Валерій Олегович розповів про особливості підготовки спеціалістів із спеціальності «Водопостачання та водовідведення», її актуальності та необхідності у сучасних умовах,
можливостях кафедри щодо підготовки висококваліфікованих спеціалістів для різних галузей народного господарства, участі студентів у наукових дослідженнях кафедри, відповів на чисельні запитання та роздав рекламні матеріали.

Кафедра Водопостачання, водовідведення та бурової справи