Завершився 2-й щорічний турнір з міні-футболу на кубок дирекції інституту

22 квітня 2015 року завершився 2-й щорічний турнір з міні-футболу серед збірних команд студентів навчально-наукового інституту будівництва та архітектури  (за професійними спрямуваннями, спеціальностями) на кубок дирекції інституту.

Цього року в турнірі прийняли участь 8 команд. Призові місця посіли:
1 місце – збірна команда ТГВ 2-3 курсів
2 місце – збірна команда ПЦБ 5 курсу
3 місце – збірна команда ПЦБ 2-4 курсів

Кращим гравцем турніру визнаний студент 2-го курсу групи ТГВ-21 Каранюк Андрій, кращим воротарем – студент 3-го курсу групи МБГ-31 Ахрамеєв Вячеслав.

Команди, які посіли 1 та 2 місця зіграли товариський матч із збірною командою викладачів інституту.

Всі призери отримали почесні грамоти та грошові винагороди, а переможці (збірна команда ТГВ 2-3 курсів), крім того, кубок турніру та шкіряний футбольний м'яч.