Завершено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з Міського будівництва та господарства

Відповідно до наказу МОН України у НУВГП вже втретє проведено ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з Міського будівництва та господарства. Захід проходив з 16 по 18 квітня 2019 року. Змагання як завжди проводились у трьох номінаціях: «Планування і благоустрій міст», «Міський транспорт, вулиці та дороги», «Утримання міської забудови». Паралельно з олімпіадою відбувся традиційний огляд-конкурс курсових проектів, бакалаврських і магістерських робіт за спеціалізацією.

В олімпіаді та огляді-конкурсі взяли участь представники 13 із 15 ЗВО України, де готують фахівців за спеціалізацією «Міське будівництво та господарство». В НУВГП приїхало понад 50 студентів на чолі із провідними фахівцями ЗВО міст Києва, Харкова, Львова, Ужгорода, Вінниці, Одеси, Полтави, Запоріжжя, Луцька, Сєвєродонецька. Вперше участь в олімпіаді взяли студенти з Тернополя та Дніпра.

Журі у складі викладачів всіх ЗВО-учасників олімпіади визнало переможцями наступних студентів:

За напрямом «Планування і благоустрій міст»:

Тлумак Галина Ігорівна – Національний університет водного господарства та природокористування;

Киричков Нікіта Юрійович – Київський національний університет будівництва і архітектури;

Струк Жанна Миколаївна – Національний університет водного господарства та природокористування;

Юхименко Євген Володимирович – Запорізька державна інженерна академія.

За напрямом «Міський транспорт, вулиці та дороги»:

Комар Олександр Вячеславович – Національний університет водного господарства та природокористування;

Тригуб Ольга Олександрівна – Київський національний університет будівництва і архітектури;

Олексійовець Катерина Володимирівна – Луцький національний технічний університет.

За напрямом «Утримання міської забудови»:

Стахнюк Андрій Сергійович – Національний університет водного господарства та природокористування;

Петрішко Олександр Ярославович – Ужгородський національний університет;

Гончар Володимир Миколайович – Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова;

Студентів-переможців урочисто привітала проректор НУВГП з наукової роботи та міжнародних зв'язків Савіна Наталія Борисівна і вручила їм дипломи І, ІІ і ІІІ ступенів. Інші учасники олімпіади отримали сертифікати.

Учасників також привітали директор ННІБА Макаренко Руслан Миколайович, завідувач кафедри міського будівництва та господарства НУВГП О.А.Ткачук, професор кафедри міського будівництва КНУБА М.М. Осєтрін. Вони відмітили високий рівень проведення олімпіади й огляду-конкурсу та побажали студентам знайти свій шлях у професії.

По закінченні олімпіади була проведена конференція представників всіх ЗВО щодо підготовки фахівців за спеціалізацією «Міське будівництво та господарство».

Доцент кафедри МБГ

Піліпака Л.М.