Запрошуємо на навчання: спрямування учнів НВК №12 та Технічного коледжу

8 та 13 листопада 2018 року доцентами кафедри водопостачання, водовідведення та бурової справи Квартенко О.М. та Литвиненко Л.Л. були проведені зустрічі із учнями технічного коледжу НУВГП та Навчально-виховного комплексу №12 (м. Рівне).

Під час спілкування проінформовано учнів про переваги навчання в НУВГП, особливості вступної кампанії в поточному році та роздані наочні інформаційні матеріали. Проведено анкетування та отримана первинна інформація про потенційних абітурієнтів нашого вишу. Для кращого ознайомлення з майбутньою професією запрошено учнів відвідати сучасні спеціалізовані аудиторії Навчально-наукового інституту будівництва та архітектури.

Доцент кафедри водопостачання, водовідведення та бурової справи Лариса Литвиненко