Запрошення на ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з професійно-орієнтованої дисципліни "Безпека життєдіяльності"

Запрошення на ІІ-й етап Всеукраїнської студентської  олімпіади з професійно-орієнтованої дисципліни "Безпека життєдіяльності"

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 27.11.2015 р. за № 1247«Про
проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2015/2016 навчальному році»
Національний університет водного господарства та природокористування є базовим вищим навчальним закладом, де буде проведено ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з професійно-орієнтованої дисципліни «Безпека життєдіяльності» серед студентів навчальних закладів III – IV рівнів акредитації.

Олімпіада відбудеться 20-22 квітня 2016 р.
Завдання на Олімпіаді будуть відповідати навчальній програмі дисципліни «Безпека життєдіяльності».
Запрошуємо студентів Вашого вищого навчального закладу взяти участь у II етапі Олімпіади. Для участі в Олімпіаді від кожного вищого навчального закладу запрошуються переможці I етапу Олімпіади (не більше трьох студентів від навчального закладу).

Просимо до 10 березня 2016 р. надіслати на адресу Національного університету водного господарства та природокористування заповнені оргкомітетом Вашого навчального закладу та завірені печаткою анкети окремо на кожного учасника та заявку на участь в олімпіаді, в якій необхідно повідомити про потребу в бронюванні місць у готелі.
Також просимо завчасно повідомити оргкомітет олімпіади про дату та час прибуття учасників олімпіади за телефонами:
(096) 523-05-08, Туровська Галина Іванівна;
(096)970-42-37, Гнєушев Володимир Олександрович
або (e-mail: kaf-opbg@nuwm.edu.ua).

Анкету учасника олімпіади і запрошення з програмою олімпіади та іншою важливою
інформацією можна завантажити за посиланнями нижче.

Запрошення