Започатковано новий футбольний турнір

В Навчально-науковому інституті будівництва і архітектури започатковано новий турнір з міні-футболу на Кубок інституту серед студентських команд спеціальностей.

Відкриття турніру відбулося 24 березня 2014 р. Відкрив турнір в.о. директора ННІБА Макаренко Р.М. Також у відкритті приймали участь заст. директора ННІБА з виховної роботи Корнійчук О.І. та заст. директора з фізичного виховання Кундельський В.П. Керівники інституту побажали учасникам турніру чесної боротьби та спортивних успіхів.

Турнір триватиме з 24 по 27 березня. В цьому році участь в змаганнях беруть 7 команд: "ПЦБ" (2 команди); "ТБК"; "МБГ"; "ТГВ"; "Архітектура" та команда напряму "Будівництво" (1 курс).