Захист інженерів-містобудівельників

20-21 грудня на кафедрі міського будівництва і господарства відбувся черговий захист магістерських робіт .

Захист приймала екзаменаційна комісія з професорів та доцентів кафедри на чолі з Мельником Василем Вікторовичем – заступником начальника управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради .

Всього було представлено 22 магістерські роботи.

Як завжди тематика робіт була різноманітною і охоплювала усі сфери міського будівництва і господарства: реконструкцію територій, забудови, вулиць; очищення поверхневих вод; ефективні конструкції будівель і споруд. Більшість робіт стосувалися досліджень забудови міста Рівне.

Роботи «Багаторівнева містобудівна реконструкція як засіб оптимізації міського середовища (комплексна)» (Довгалюк Михайло, Теребей-Ковальчук Роман), Оптимізація пішохідного руху в системі транспортного планування території (Тишковець Роман) були направлені на конкурс магістерських робіт за освітньо-професійною програмою «Міське будівництво та господарства».

Доцент кафедри міського будівництва і господарства, канд. техн. наук

Піліпака Л.М.