Захист дипломних робіт на кафедрі міського будівництва і господарства

Захист дипломних робіт  на кафедрі міського будівництва і господарства

Відбувся черговий захист дипломних робіт випускників кафедри міського будівництва і господарства за освітньо-кваліфікаційними рівнем «спеціаліст» денної та заочної форм навчання. Тематика представлених дипломних робіт була різноманітною: від проектування житлових кварталів до реконструкції громадських та житлових будівель.

Дипломні роботи захистили 13 випускників кафедри. З них 5 студентів одержали відмінні оцінки, одна робота була рекомендована до впровадження та відзначена направленням на конкурс дипломних робіт – Ничипорук Роман (Реконструкція території під житловий комплекс по вул. Коцюбинського – Біла у м. Рівне).

Загалом усі роботи були виконані на належному містобудівельному і інженерному рівні та засвідчили, що професорсько-викладацький склад кафедри здійснює відповідну підготовку студентів у вірному напрямку.

Доцент кафедри МБГ Піліпака Л.М.