Захід в рамках святкування Фестивалю науки в НУВГП

24 травня в рамках святкування Фестивалю науки у Національному університеті водного господарства та природокористування у 2016 році проведено розширене засідання кафедри міського будівництва і господарства за участю викладачів, аспірантів та студентів професійного спрямування «Міське будівництво і господарство».

Завідувач кафедри професор Ткачук О.А. коротко проінформував присутніх про основні напрямками комплексної наукової кафедральної тематики: «Реконструкція та утримання міських територій, будівель та інженерних комунікацій». Особливу увагу було приділено тематиці досліджень «Створення схеми велосипедної інфраструктури в м. Рівне», над якою працюють в даний час науковці кафедри. Ткачук О.А. запропонував усім бажаючим долучитися до корегування запропонованої схеми велосипедної інфраструктури та подальших досліджень її елементів.

Доценти кафедри Кочкарьов Д.В., Піліпака Л.М. та Ліпянін В.А. винесли на обговорення розробки кафедри в частині розроблення типових схем перетинань вулично-дорожньої мережі з велошляхами міста Рівне. Винесено на обговорення проектні пропозиції щодо влаштування велосмуг на вул. Грушевського, що викликало особливу зацікавленість студентів. Вони взяли активну участь в обговоренні різноманітних питань із влаштування велосипедної інфраструктури у м. Рівному.

Завершився захід врученням дипломів та грамот студентам, які стали переможцями І та ІІ турів Всеукраїнської студентської олімпіади 2016 та огляду-конкурсу магістерських робіт, дипломних і курсових проектів за спеціальним видом діяльності «Міське будівництво та господарство».

Колектив кафедри МБГ