З глибоким сумом та скорботою сповіщаємо про смерть ЗІНЧЕНКА Сергія Васильовича

Колектив кафедри ТБВіМ та Навчально-наукового інституту будівництва та архітектури з глибоким сумом сповіщають  про те, що 27 лютого 2014 року на 63 році, після тяжкої хвороби пішов з життя завідувач лабораторії кафедри технології будівельних виробів і матеріалознавства ЗІНЧЕНКО Сергій Васильович.

Для кожного з нас постать Сергія Васильовича була  прикладом людської гідності, добропорядності та професійності в своїй справі.

Зінченко Сергій Васильович народився 5 січня 1952 р. в білоруському місті Слуцьк.

В 1978 р. закінчив Рівненський державний сільськогосподарський технікум за спеціальністю "Будівництво та експлуатація будівель і споруд". В 1986 р. закінчив Український інститут інженерів водного господарства (м. Рівне) за спеціальністю "Промислове та цивільне будівництво".

З 1981 р. працював в УІІВГ виконробом по капітальному будівництву. З 1986 р. - завідувач лабораторії кафедри ТБВіМ.

Сергій Васильович майже 30 років свого  життя  віддав кафедрі ТБВіМ та рідному вузу. Він був одним з головних організаторів та безпосереднім активним учасником створення та подальшого функціонування лабораторної бази кафедри.

Перебуваючи  на  посаді завідувача лабораторії кафедри він постійно сприяв забезпеченню навчального процесу студентів різних спецальностей університету а також провадженню наукових досліджень співробітників кафедри, в яких і сам приймав активну участь, забезпечував розвиток та зміцнення матеріально-технічної бази кафедри ТБВіМ.

Ми  знали  його  як енергійну, розумну, добру, творчу, людину. Людину, яка мала велику кількість справжніх щирих друзів.

Висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного. Світла пам’ять про Сергія Васильовича Зінченка назавжди збережеться в наших серцях.