З глибоким сумом та скорботою сповіщаємо про смерть Гарніцького Юрія Васильовича

Колектив кафедри ТБВіМ та Навчально-наукового інституту будівництва та архітектури з глибоким сумом сповіщають  про те, що 12 квітня 2015 року на 52 році пішов з життя професор кафедри технології будівельних виробів і матеріалознавства ГАРНІЦЬКИЙ Юрій Васильович.

Гарніцький Юрій Васильович народився 10.11.1963 р. в Костопільському районі Рівненської області.
В 1986 р. закінчив навчання  в Українському інституті інженерів водного господарства (УІІВГ) отримавши кваліфікацію – інженер-будівельник за спеціальністю “Сільськогосподарське будівництво”.

З 1986 по 1988 р. працював інженером галузевої науково-дослідної лабораторії кафедри інженерних конструкцій УІІВГ. 1991…95 рр. - молодший науковий співробітник, асистент кафедри інженерних конструкцій. 1996…98 рр. - асистент, старший викладач кафедри технології будівельних виробів і матеріалознавства.

Починаючи з вересня 1998 р. – доцент кафедри технології будівельних виробів і матеріалознавства Національного університету водного господарства та природокористування.
З 2014 р. –професор кафедри ТБВіМ.

В 1995 р. – отримав ступінь кандидата технічних наук за спеціальністю 05.23.01 “ Будівельні конструкції, будівлі та споруди а в 2000 р. – вчене звання доцента кафедри  технології будівельних виробів і матеріалознавства.

Ю.В. Гарніцький є автором понад 100 праць, з них 6 навчальних посібників, 1 монографія, 2 довідники. Навчальна та наукова робота Ю.В.Гарніцького була неодноразово відзначена почесними грамотами міського та обласного рівня, НУВГП а також Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.

За час своєї роботи на кафедрі ТБВіМ, Юрій Васильович вніс величезний вклад в її розвиток, в підготовку понад 500 бакалаврів, спеціалістів та магістрів за спеціальністю "ТБКВіМ" а також сотень випускників інших спеціальностей. Був постійним учасником наукових конференцій та семінарів, які проводяться НДІБМВ, НДІБК  (м.Київ), членом оргкомітету конференцій «Ресурсоекономні матеріали, конструкції, будівлі та споруди». З 2014 р. був членом спеціалізованої вченої ради по захисту кандидатських дисертацій.

Для кожного з нас Юрій Васильович був  прикладом людської гідності, добропорядності та професійності. Ми  знали  його  як енергійну, розумну, добру, творчу, людину. Людину, яка мала велику кількість справжніх щирих друзів.

Висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного. Світла пам’ять про Юрія Васильовича назавжди збережеться в наших серцях.

Колектив кафедри ТБВіМ
Колектив ННіБА