XIX турнір з міні-футболу на кубок імені професора Л.П. Макаренка серед збірних команд ННІБА

В навчально-науковому інституті будівництва та архітектури в період з 13 по 16 вересня на стадіоні зі штучним покриттям відбувся 19-й щорічний турнір з міні-футболу на кубок імені професора Л.П. Макаренка серед збірних команд курсів інституту.

Цього року на турнірі відбулась запекла боротьба за перемогу між командами  3, 4 та 5 курсів. Доля турніру вирішувалась в останньому матчі , в якому зустрічались команди 5 та 4 курсів. Завдяки перемозі з рахунком 2:1 перше місце посіла команда 5-го курсу в складі: Кондратюка Богдана (група ПЦБ-51м),  Мотруніча Михайла (група ПЦБ-51м), Тлумака Степана (група МБГ-51м), Ахрамеєва Вячеслава (група МБГ-51м), Ткачука Юрія (група МБГ-51м), Мацюка Андрія (група МБГ-51с), Хом`яка Максима (група МБГ-51с). Друге місце посіла збірна команда 3 курсу – капітан Чернецький Олександр (група ВіВ-31). Третє місце – збірна команда 4 курсу, капітан Поліщук Андрій (група ПЦБ-41). Кращим гравцем турніру визнано Кондратюка Богдана (група ПЦБ-51м).

Всі призери отримали почесні грамоти та медалі, а переможці (команда 5 курсу) – крім того кубок турніру і шкіряний футбольний м'яч. Нагородження проводили організатори турніру – завідувач кафедри  промислового, цивільного будівництва та інженерних споруд Бабич Євгеній Михайлович та професор цієї й ж кафедри Масюк Григорій Харитонович. Необхідно сказати, що професор Леонід Платонович Макаренко довгий час працював на кафедрі інженерних конструкцій (нині промислового, цивільного будівництва та інженерних спору).

Заступник директора з навчально-виховної роботи О.І. Корнійчук