Вступна кампанія 2019: Будівництво та цивільна інженерія (Водопостачання та водовідведення)

Підготовка фахівців за спеціальністю 192 Будівництво та цивільна інженерія в ННІБА здійснюється за такими спеціалізаціями:

1. Промислове і цивільне будівництво.
  2. Міське будівництво та господарство.
  3. Технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів.
  4. Автомобільні дороги і аеродроми.
  5. Теплогазопостачання і вентиляція.
  6. Водопостачання та водовідведення.
  7. Мости і транспортні тунелі.

Кафедри ННІБА, що є випусковими за спеціальністю 192 Будівництво та цивільна інженерія : промислового, цивільного будівництва та інженерних споруд; теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки; автомобільних доріг, основ та фундаментів; міського будівництва та господарства; технології будівельних виробів та матеріалознавства; мостів і тунелів, опору матеріалів та будівельної механіки; водопостачання, водовідведення та бурової справи.

Спеціалізація Водопостачання та водовідведення (БАКАЛАВР)

Випускова кафедра:

водопостачання, водовідведення та бурової справи

ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ

• інженерна гідравліка
  • насосні і повітродувні станції
  • бурова справа, в тому числі практикум
  • водопостачання (системи подачі та розподілу води, водозабірні споруди, водоочисні споруди)
  • водовідведення (каналізаційні мережі і споруди, очищення стічних вод)
  • організація, планування та управління системами водопостачання і водовідведення
  • основи геоінформатики систем водопостачання і водовідведення
  • об'єктно-орієнтовне проектування у водопостачанні і водовідведенні
  • САПР систем водопостачання і водовідведення
  • якісні показники природних і стічних вод

ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Керувати:

• будівельним підрозділом, організацією, підприємством;
  • управлінням комунального господарства.

Аналізувати:

• технологічні процеси і режими;
  • міжцехові зв’язки, баланс реагентів, потужностей обладнання і технологічних ліній.

Розробляти:

• технологіч­ні карти, технічну документацію;
  • виробничі плани, технологічні режими.

Організовувати:

• роботу автоматизованих інформаційних систем, баз даних;
  • застосування прогресивних методів і технологій.

Забезпечувати:

• керівництво трудовою діяльністю підрозділу;
  • прийняття рішень з питань корегування технологічних процесів, вдосконалення діючих технологій.

Контролювати:

• технологічні операції та режими, дотримання правил охорони праці та техніки безпеки.

ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

техніком-будівельником, проектувальником, лаборантом, техніком з експлуатації мереж і споруд водопровідно-каналізаційного господарства…

… в органах державної влади, управліннях водопровідно-каналізаційного господарства, будівельних організаціях та фірмах, промислових підприємствах.

ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: бакалавр з будівництва та цивільної інженерії.

ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна, заочно-дистанційна.

Прийом заяв і документівна рівня вищої освіти БАКАЛАВР спеціальностей ННІ будівництва та архітекутри: 191 Архітектура та містобудування, 192 Будівництво та цивільна інженерія та 263 Цивільна безпека (Охорона праці) здійснюється в 7 корпусі аудиторія 733 по вул. М. Карнаухова, 53а, а на рівень вищої освіти МАГІСТР в 6 корпусі в аудиторії 629 по вул. В. Чорновола, 49. Документи та строки прийому на сайті http://start.nuwm.edu.ua/