Вступна кампанія 2019: Будівництво та цивільна інженерія (Теплогазопостачання і вентиляція)

Підготовка фахівців за спеціальністю 192 Будівництво та цивільна інженерія в ННІБА здійснюється за такими спеціалізаціями:

1. Промислове і цивільне будівництво.
  2. Міське будівництво та господарство.
  3. Технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів.
  4. Автомобільні дороги і аеродроми.
  5. Теплогазопостачання і вентиляція.
  6. Водопостачання та водовідведення.
  7. Мости і транспортні тунелі.

Кафедри ННІБА, що є випусковими за спеціальністю 192 Будівництво та цивільна інженерія : промислового, цивільного будівництва та інженерних споруд; теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки; автомобільних доріг, основ та фундаментів; міського будівництва та господарства; технології будівельних виробів та матеріалознавства; мостів і тунелів, опору матеріалів та будівельної механіки; водопостачання, водовідведення та бурової справи.

Спеціалізація Теплогазопостачання і вентиляція (БАКАЛАВР)

Випускова кафедра: теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки

ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ

• опалення
  • теплопостачання
  • вентиляція
  • кондиціонування повітря
  • газопостачання
  • очищення вентиляційних викидів
  • санітарно-технічне обладнання будівель
  • термодинаміка та тепломасообмін
  • будівельна теплофізика
  • теплогенеруючі установки
  • аеродинаміка вентиляції
  • гідравлічні і аеродинамічні машини
  • теплові насоси та холодильні установки
  • автоматизоване проектування систем ТГВ
  • монтаж та налагодження систем ТГВ
  • техніко-економічні розрахунки в системах ТГВ

ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Керувати:

• виробничим або проектним підрозділом, підприємством, організацією в галузі будівництва та експлуатації систем ТГВ.

Аналізувати:

• процеси споживання теплової енергії;
  • роботу систем формування мікроклімату.

Розробляти:

• проекти систем опалення, вентиляції і кондиціонування повітря в будівлях, систем тепло- і газопостачання населених пунктів.

Організовувати:

• експлуатацію систем опалення, вентиляції, кондиціювання, тепло- і газопостачання.

Забезпечувати:

• керівництво трудовою діяльністю підрозділу;
  • використання енергоефективного обладнання.

Контролювати:

• налагодження і паспортизацію систем ТГВ, дотримання правил охорони праці та техніки безпеки.

ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

на підприємстві з проектування, будівництва та експлуатації систем опалення вентиляції, кондиціювання повітря, теплопостачання, газопостачання (управління з експлуатації газових господарств)…

… в навчальних, науково-дослідних та експертних організаціях.

ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: бакалавр з будівництва та цивільної інженерії.

ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна, заочно-дистанційна.

Прийом заяв і документівна рівня вищої освіти БАКАЛАВР спеціальностей ННІ будівництва та архітекутри: 191 Архітектура та містобудування, 192 Будівництво та цивільна інженерія та 263 Цивільна безпека (Охорона праці) здійснюється в 7 корпусі аудиторія 733 по вул. М. Карнаухова, 53а, а на рівень вищої освіти МАГІСТР в 6 корпусі в аудиторії 629 по вул. В. Чорновола, 49. Документи та строки прийому на сайті http://start.nuwm.edu.ua/