Вступна кампанія 2019: Будівництво та цивільна інженерія (Технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів)

Підготовка фахівців за спеціальністю 192 Будівництво та цивільна інженерія в ННІБА здійснюється за такими спеціалізаціями:

1. Промислове і цивільне будівництво.
  2. Міське будівництво та господарство.
  3. Технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів.
  4. Автомобільні дороги і аеродроми.
  5. Теплогазопостачання і вентиляція.
  6. Водопостачання та водовідведення.
  7. Мости і транспортні тунелі.

Кафедри ННІБА, що є випусковими за спеціальністю 192 Будівництво та цивільна інженерія : промислового, цивільного будівництва та інженерних споруд; теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки; автомобільних доріг, основ та фундаментів; міського будівництва та господарства; технології будівельних виробів та матеріалознавства; мостів і тунелів, опору матеріалів та будівельної механіки; водопостачання, водовідведення та бурової справи.

Випускова кафедра: технології будівельних виробів і матеріалознавства

ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ

• будівельне матеріалознавство
  • будівельні конструкції
  • архітектура будівель і споруд
  • технологія будівельного виробництва
  • процеси і апарати у виробництві будівельних конструкцій, виробів і матеріалів
  • в’яжучі речовини
  • бетони і будівельні розчини
  • технологічні лінії виробництва бетонних і залізобетонних виробів
  • технологія опоряджувальних, тепло- та гідроізоляційних матеріалів
  • керамічні та автоклавні будівельні вироби
  • сучасні методи випробувань і контролю якості будівельних виробів і матеріалів

ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Керувати:

• виробничим або проектним підрозділом, підприємством, організацією в галузі будівництва.

Аналізувати:

• сировинні суміші, технологічні процеси і режими виготовлення будівельних виробів і матеріалів;
  • сферу застосування будівельних матеріалів, виробів і конструкцій при зведення будівель і споруд.

Розробляти:

• рецептури будівельних композиційних матеріалів;
  • транспортно-технологічні схеми, технологіч­ні карти, технічну документацію на виготовлення будівельних матеріалів і виробів.

Організовувати:

• трудову діяльність підрозділу, підприємства;
  • застосування прогресивних методів і технологій.

Забезпечувати:

• технологічний супровід процесів виготовлення і використання будівельних виробів і матеріалів.

Контролювати:

• якість будівельних матеріалів, виробів і робіт.

ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

техніком-будівельником, техніком-технологом, техніком-лаборантом, техніком-проектувальником, майстром виробництва, продавцем-консультантом…

… в будівельних та проектних організаціях, промислових підприємствах, торгових закладах, науково-дослідних та експертних організаціях.

ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: бакалавр з будівництва та цивільної інженерії.

ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна, заочно-дистанційна.

Прийом заяв і документівна рівня вищої освіти БАКАЛАВР спеціальностей ННІ будівництва та архітекутри: 191 Архітектура та містобудування, 192 Будівництво та цивільна інженерія та 263 Цивільна безпека (Охорона праці) здійснюється в 7 корпусі аудиторія 733 по вул. М. Карнаухова, 53а, а на рівень вищої освіти МАГІСТР в 6 корпусі в аудиторії 629 по вул. В. Чорновола, 49. Документи та строки прийому на сайті http://start.nuwm.edu.ua/