Вступна кампанія 2019: Будівництво та цивільна інженерія (Промислове і цивільне будівництво)

Вступна кампанія 2019: Будівництво та цивільна інженерія (Промислове і  цивільне будівництво)

Підготовка фахівців за спеціальністю 192 Будівництво та цивільна інженерія в ННІБА здійснюється за такими спеціалізаціями:

1. Промислове і цивільне будівництво.
  2. Міське будівництво та господарство.
  3. Технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів.
  4. Автомобільні дороги і аеродроми.
  5. Теплогазопостачання і вентиляція.
  6. Водопостачання та водовідведення.
  7. Мости і транспортні тунелі.

Кафедри ННІБА, що є випусковими за спеціальністю 192 Будівництво та цивільна інженерія : промислового, цивільного будівництва та інженерних споруд; теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки; автомобільних доріг, основ та фундаментів; міського будівництва та господарства; технології будівельних виробів та матеріалознавства; мостів і тунелів, опору матеріалів та будівельної механіки; водопостачання, водовідведення та бурової справи.

Спеціалізація Промислове і цивільне будівництво (БАКАЛАВР)

Випускова кафедра: промислового, цивільного будівництва та інженерних споруд

ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ

• архітектура будівель і споруд
  • автоматизоване проектування
  • будівельні конструкції
  • будівельне матеріалознавство
  • залізобетонні та кам'яні конструкції
  • зведення і монтаж будівель і споруд
  • інженерна геодезія
  • інженерна графіка
  • конструкції з деревини і пластмас
  • металеві конструкції
  • організація будівництва
  • основи і фундаменти
  • обстеження та випробування будівель і споруд
  • сучасні будівельні конструкції і методи їх розрахунку
  • технологія будівельного виробництва.

ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Керувати:

• виробничим або проектним підрозділом, підприємством, організацією в галузі будівництва.

Аналізувати:

• проектні та раціональні конструктивні рішення;
  • сферу застосування будівельних виробів і конструкцій при зведенні будівель і споруд.

Розробляти:

• проекти будівель і споруд різного типу та призначення;
  • нові ресурсо- та  енергозберігаючі конструкції.

Організовувати:

• трудову діяльність підрозділу, підприємства;
  • застосування прогресивних методів і технологій.

Забезпечувати:

• проектування, зведення, експлуатацію і реконструкцію житлових, громадських й промислових будівель та інженерних споруд;
  • здійснення менеджменту будівельного виробництва і маркетингу будівельної індустрії;
  • ведення технічної документації, пов’язаної з виконанням, організацією та плануванням робіт.

Контролювати:

• якість будівельного виробництва.

ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

майстром та виконробом будівельних організацій, техніком-будівельником,  техніком з проектування; помічником керівника підприємства (виробничого підрозділу); експертом з питань якості будівництва…

… в будівельних та проектних організаціях, промислових підприємствах, будівельних лабораторіях, науково-дослідних інститутах.

ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: бакалавр з будівництва та цивільної інженерії.

ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна, заочно-дистанційна.

Прийом заяв і документівна рівня вищої освіти БАКАЛАВР спеціальностей ННІ будівництва та архітекутри: 191 Архітектура та містобудування, 192 Будівництво та цивільна інженерія та 263 Цивільна безпека (Охорона праці) здійснюється в 7 корпусі аудиторія 733 по вул. М. Карнаухова, 53а, а на рівень вищої освіти МАГІСТР в 6 корпусі в аудиторії 629 по вул. В. Чорновола, 49. Документи та строки прийому на сайті http://start.nuwm.edu.ua/