Вступна кампанія 2019: Будівництво та цивільна інженерія (Мости і транспортні тунелі)

Підготовка фахівців за спеціальністю 192 Будівництво та цивільна інженерія в ННІБА здійснюється за такими спеціалізаціями:

1. Промислове і цивільне будівництво.
  2. Міське будівництво та господарство.
  3. Технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів.
  4. Автомобільні дороги і аеродроми.
  5. Теплогазопостачання і вентиляція.
  6. Водопостачання та водовідведення.
  7. Мости і транспортні тунелі.

Кафедри ННІБА, що є випусковими за спеціальністю 192 Будівництво та цивільна інженерія : промислового, цивільного будівництва та інженерних споруд; теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки; автомобільних доріг, основ та фундаментів; міського будівництва та господарства; технології будівельних виробів та матеріалознавства; мостів і тунелів, опору матеріалів та будівельної механіки; водопостачання, водовідведення та бурової справи.

Спеціалізація Мости і транспортні тунелі (БАКАЛАВР)

Випускова кафедра:

мостів і тунелів, опору матеріалів і  будівельної механіки

ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ

• інженерна геодезія
  • інформатика та комп’ютерна техніка
  • опір матеріалів
  • будівельна механіка
  • будівельне матеріалознавство
  • інженерна геологія та механіка ґрунтів
  • технологія будівельного виробництва
  • охорона праці, безпека життєдіяльності
  • механіка ґрунтів, основи та фундаменти
  • будівельні конструкції
  • проектування мостів
  • будівництво мостів
  • проектування і будівництво тунелів і метрополітенів
  • організація будівництва транспортних споруд
  • експлуатація і реконструкція мостових споруд

ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Керувати:

• виробничим або проектним підрозділом, під­приємством, організацією в галузі будівництва.

Аналізувати:

• раціональні конструктивні рішення в мостобудуванні;
  • конструкторську, проектно-кошторисну та проектно-технологічну будівельну документацію.

Розробляти:

• проекти мостів і тунелів різного типу та призначення;

Організовувати:

• трудову діяльність підрозділу, підприємства;
  • обстеження та діагностику мостів і тунелів.

Забезпечувати:

• проведення обстежень мостів і тунелів з визначенням показників їх технічного стану;
  • ведення технічної документації, пов’язаної з виконанням, організацією та плануванням робіт.

Контролювати:

• якість виконання проектних та будівельних робіт.

ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

техніком-будівельником; техніком-лаборантом; техніком-проектувальником; майстром виробничої дільниці при зведенні, експлуатації та відновленні транспортних споруд, експертом з питань якості будівництва мостів і тунелів …

… в будівельних та проектних організаціях з будівництва, експлуатації мостів, тунелів і метрополітенів; будівельних лабораторіях.

ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: бакалавр з будівництва та цивільної інженерії.

ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна, заочно-дистанційна.

Прийом заяв і документівна рівня вищої освіти БАКАЛАВР спеціальностей ННІ будівництва та архітекутри: 191 Архітектура та містобудування, 192 Будівництво та цивільна інженерія та 263 Цивільна безпека (Охорона праці) здійснюється в 7 корпусі аудиторія 733 по вул. М. Карнаухова, 53а, а на рівень вищої освіти МАГІСТР в 6 корпусі в аудиторії 629 по вул. В. Чорновола, 49. Документи та строки прийому на сайті http://start.nuwm.edu.ua/