Вступна кампанія 2019: Будівництво та цивільна інженерія (Міське будівництво та господарство)

Підготовка фахівців за спеціальністю 192 Будівництво та цивільна інженерія в ННІБА здійснюється за такими спеціалізаціями:

1. Промислове і цивільне будівництво.
  2. Міське будівництво та господарство.
  3. Технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів.
  4. Автомобільні дороги і аеродроми.
  5. Теплогазопостачання і вентиляція.
  6. Водопостачання та водовідведення.
  7. Мости і транспортні тунелі.

Кафедри ННІБА, що є випусковими за спеціальністю 192 Будівництво та цивільна інженерія : промислового, цивільного будівництва та інженерних споруд; теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки; автомобільних доріг, основ та фундаментів; міського будівництва та господарства; технології будівельних виробів та матеріалознавства; мостів і тунелів, опору матеріалів та будівельної механіки; водопостачання, водовідведення та бурової справи.

Спеціалізація Міське будівництво та господарство (БАКАЛАВР)

Випускова кафедра:

міського будівництва та господарства

ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ

• архітектурне автоматизоване проектування будівель і споруд
  • будівельні конструкції
  • планування міст і транспорт
  • планування і благоустрій міст
  • інженерна підготовка міських територій
  • утримання міської забудови
  • міський транспорт
  • міські вулиці та дороги
  • міські інженерні мережі
  • реконструкція міської забудови міські інженерні споруди
  • інженерне забезпечення будівництва
  • містобудівні технології

ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Керувати:

• виробничим або проектним підрозділом, організацією, управлінням в галузі будівництва та ЖКГ.

Аналізувати:

• проекти планування та благоустрою міст, житлових масивів, кварталів та елементів міської забудови;
  • стан житлової забудови, пропускну спроможність міських вулиць, інженерних мереж тощо;

Розробляти:

• схему функціонального зонування міської території;
  • проекти планування і благоустрою житлових утворень, міських вулиць, інженерних мереж;
  • перспективні плани ремонту будівель, споруд, інженерних мереж і благоустрою міських територій.

Організовувати:

• трудову діяльність підрозділу, організації;
  • обстеження та діагностику будівель і споруд;
  • утримання міської забудови.

Забезпечувати:

• проведення обстежень будівель, споруд та комунікацій з визначенням показників їх технічного стану;
  • складання планів технічного та санітарного обслуговування міської забудови.

Контролювати:

• стан та параметри будівель, споруд, мереж;
  • якість роботи міського транспорту, тощо

ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

техніком-будівельником, техніком-проектувальником, майстром будівельних організацій та шляхів сполучення…

… молодшим інженером архітектурно-планувальних управлінь, в управліннях містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства, міського транспорту, науково-дослідних та проектних організаціях.

ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: бакалавр з будівництва та цивільної інженерії.

ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна, заочно-дистанційна.

Прийом заяв і документівна рівня вищої освіти БАКАЛАВР спеціальностей ННІ будівництва та архітекутри: 191 Архітектура та містобудування, 192 Будівництво та цивільна інженерія та 263 Цивільна безпека (Охорона праці) здійснюється в 7 корпусі аудиторія 733 по вул. М. Карнаухова, 53а, а на рівень вищої освіти МАГІСТР в 6 корпусі в аудиторії 629 по вул. В. Чорновола, 49. Документи та строки прийому на сайті http://start.nuwm.edu.ua/