Вступна кампанія 2019: Будівництво та цивільна інженерія (Автомобільні дороги і аеродроми)

Підготовка фахівців за спеціальністю 192 Будівництво та цивільна інженерія в ННІБА здійснюється за такими спеціалізаціями:

1. Промислове і цивільне будівництво.
  2. Міське будівництво та господарство.
  3. Технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів.
  4. Автомобільні дороги і аеродроми.
  5. Теплогазопостачання і вентиляція.
  6. Водопостачання та водовідведення.
  7. Мости і транспортні тунелі.

Кафедри ННІБА, що є випусковими за спеціальністю 192 Будівництво та цивільна інженерія : промислового, цивільного будівництва та інженерних споруд; теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки; автомобільних доріг, основ та фундаментів; міського будівництва та господарства; технології будівельних виробів та матеріалознавства; мостів і тунелів, опору матеріалів та будівельної механіки; водопостачання, водовідведення та бурової справи.

Спеціалізація Автомобільні дороги і аеродроми (БАКАЛАВР)

Випускова кафедра:

автомобільних доріг, основ та фундаментів

ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ

• вишукування (геодезичні, геологічні)
  • будівельна механіка
  • проектування автомобільних доріг
  • експлуатація автомобільних доріг
  • дорожні машини і обладнання
  • основи автоматизації виробничих процесів у будівництві
  • технологія будівництва автомобільних доріг
  • комп'ютерні технології в будівництві та експлуатації автомобільних доріг
  • організація та планування дорожнього виробництва
  • транспортні розв'язки, аеродроми
  • економіка будівництва і експлуатації автомобільних доріг

ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Керувати:

• виробничим або проектним підрозділом, підприємством, організацією в галузі будівництва.

Аналізувати:

• стан доріг та аеродромів;
  • раціональні конструктивні рішення.

Розробляти:

• проекти автомобільних доріг, аеродромів та транспортних розв'язок;
  • проекти організації будівництва та проекти виконання робіт;
  • нові  ресурсо- та енергозберігаючі конструкції дорожнього одягу.

Організовувати:

• трудову діяльність підрозділу, підприємства;
  • обстеження та діагностику автомобільних доріг і аеродромів;
  • отримання доріг і аеродромів.

Забезпечувати:

• здійснення менеджменту дорожнього будівництва і його маркетингу;
  • ведення технічної документації, пов’язані з виконанням, організації та планування робіт.

Контролювати:

• якість виконання робіт.

ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

техніком-будівельником, майстром та виконробом будівельного виробництва, майстром виробничої лабораторії, виконавцем робіт…

… в будівельних та проектних організаціях, дорожньо-експлуатаційних організаціях, в органах управління та організації дорожнього руху, науково-дослідних установах.

ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: бакалавр з будівництва та цивільної інженерії.

ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна, заочно-дистанційна.

Прийом заяв і документівна рівня вищої освіти БАКАЛАВР спеціальностей ННІ будівництва та архітекутри: 191 Архітектура та містобудування, 192 Будівництво та цивільна інженерія та 263 Цивільна безпека (Охорона праці) здійснюється в 7 корпусі аудиторія 733 по вул. М. Карнаухова, 53а, а на рівень вищої освіти МАГІСТР в 6 корпусі в аудиторії 629 по вул. В. Чорновола, 49. Документи та строки прийому на сайті http://start.nuwm.edu.ua/