Вступна кампанія 2017: Будівництво та цивільна інженерія (Промислове і цивільне будівництво)

Підготовка фахівців за спеціальністю 192 Будівництво та цивільна інженерія в ННІБА здійснюється за такими спеціалізаціями:

1. Промислове і цивільне будівництво.
  2. Міське будівництво та господарство.
  3. Технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів.
  4. Автомобільні дороги і аеродроми.
  5. Теплогазопостачання і вентиляція.
  6. Водопостачання та водовідведення.
  7. Мости і транспортні тунелі.

Кафедри ННІБА, що є випусковими за спеціальністю 192 Будівництво та цивільна інженерія : промислового, цивільного будівництва та інженерних споруд; теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки; автомобільних доріг, основ та фундаментів; міського будівництва та господарства; технології будівельних виробів та матеріалознавства; мостів і тунелів, опору матеріалів та будівельної механіки; водопостачання, водовідведення та бурової справи.

Спеціалізація Промислове і цивільне будівництво (БАКАЛАВР).

Випускова кафедра: промислового, цивільного будівництва та інженерних споруд.

ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ

• Архітектура будівель і споруд;
  • Автоматизоване проектування;
  • Будівельні конструкції;
  • Будівельне матеріалознавство;
  • Залізобетонні та кам'яні конструкції;
  • Зведення і монтаж будівель і споруд;
  • Інженерна геодезія;
  • Інженерна графіка;
  • Конструкції з деревини і пластмас;
  • Металеві конструкції;
  • Організація будівництва;
  • Основи і фундаменти;
  • Обстеження та випробування будівель і споруд;
  • Сучасні будівельні конструкції і методи їх розрахунку;
  • Технологія будівельного виробництва.

ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Керувати:

• виробничим або проектним підрозділом, підприємством, організацією в галузі будівництва.

Аналізувати:

• проектні та раціональні конструктивні рішення;
  • сферу застосування будівельних виробів і конструкцій при зведенні будівель і споруд.

Розробляти:

• проекти будівель і споруд різного типу та призначення;
  • нові ресурсо- та  енергозберігаючі конструкції.

Організовувати:

• трудову діяльність підрозділу, підприємства;
  • застосування прогресивних методів і технологій.

Забезпечувати:

• проектування, зведення, експлуатацію і реконструкцію житлових, громадських й промислових будівель та інженерних споруд;
  • здійснення менеджменту будівельного виробництва і маркетингу будівельної індустрії;
  • ведення технічної документації, пов`язаної з виконанням, організацією та плануванням робіт.

Контролювати:

• якість будівельного виробництва.

ВИПУСКНИК МОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

• майстром та виконробом будівельних організацій, техніком-будівельником,  техніком з проектування; помічником керівника підприємства (виробничого підрозділу); експертом з питань якості будівництва; …
  • в будівельних та проектних організаціях, промислових підприємствах, будівельних лабораторіях, науково-дослідних інститутах.

ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна.

Прийом заяв і документівна рівня вищої освіти БАКАЛАВР спеціальностей ННІ будівництва та архітекутри: 191 Архітектура та містобудування, 192 Будівництво та цивільна інженерія та 263 Цивільна безпека (Охорона праці) здійснюється в 7 корпусі аудиторія 733 по вул. М. Карнаухова, 53а, а на рівень вищої освіти МАГІСТР в 6 корпусі в аудиторії 626 по вул. В. Чорновола, 49. Документи та строки прийому на сайті http://start.nuwm.edu.ua/