Вступ 2019: Навчально-Науковий Інститут Будівництва та Архітектури

Навчально-науковий інститут будівництва та архітектури створений у вересні 2014 року на базі факультету будівництва та архітектури.

Головною метою своєї роботи колектив інституту ставить підготовку конкурентоспроможних фахівців із вищою технічною освітою галузей будівництва та архітектури, цивільного захисту для підприємств, установ і організацій різних форм власності, які були б здатні забезпечувати їх ефективну, творчу, інженерну та господарську діяльність, адаптацію до швидкозмінних ринкових умов.

На десяти кафедрах інституту працює 14 докторів наук, професорів, 74 кандидатів наук, 28 викладачів без наукового ступеню.

В інституті діють та функціонують: три науково-дослідні лабораторії; науково-дослідний виробничий бізнес-центр; понад 40 спеціалізованих аудиторій та навчальних лабораторій; наукова бібліотека та читальний зал; сім комп'ютерних класів.

Науково-дослідні та навчальні лабораторії оснащені сучасними технічними засобами та комп’ютерною технікою.

До складу інституту входять такі кафедри:

• автомобільних доріг, основ та фундаментів;
  • архітектури та середовищного дизайну;
  • водопостачання, водовідведення та бурової справи;
  • міського будівництва та господарства;
  • мостів і тунелів, опору матеріалів та будівельної механіки;
  • основ архітектурного проектування, конструювання та графіки;
  • охорони праці і безпеки життєдіяльності;
  • промислового, цивільного будівництва та інженерних споруд;
  • теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки;
  • технології будівельних виробів та матеріалознавства.

В інституті студенти здобувають освітній ступінь бакалавр за такими спеціальностями:

• архітектура та містобудування;
  •  будівництво та цивільна інженерія (Промислове і цивільне будівництво, Міське будівництво та господарство, Технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів, Автомобільні дороги і аеродроми, Теплогазопостачання і вентиляція, Водопостачання та водовідведення, Мости і транспортні тунелі)
  •  цивільна безпека (Охорона праці).

Навчально-науковий інститут також здійснює підготовку студентів за програмою другого рівня вищої освіти "магістр" за такими спеціальностями та освітніми програмами:

191 Архітектура та містобудування.

192 Будівництво та цивільна інженерія:

освітня програма: Промислове і цивільне будівництво.

освітня програма: Міське будівництво та господарство.

освітня програма: Технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів.

освітня програма: Автомобільні дороги і аеродроми.

освітня програма: Теплогазопостачання і вентиляція.

освітня програма: Водопостачання та водовідведення.

освітня програма: Мости і транспортні тунелі.

освітня програма: Енергетична ефективність будівель та обстеження інженерних систем.

освітня програма: Управління багатоквартирним будинком (групою будинків).

263 Цивільна безпека (освітня програма: Охорона праці).

Прийом заяв і документівна рівня вищої освіти БАКАЛАВР спеціальностей ННІ будівництва та архітекутри: 191 Архітектура та містобудування, 192 Будівництво та цивільна інженерія та 263 Цивільна безпека (Охорона праці) здійснюється в 7 корпусі аудиторія 733 по вул. М. Карнаухова, 53а, а на рівень вищої освіти МАГІСТР в 6 корпусі в аудиторії 629 по вул. В. Чорновола, 49. Документи та строки прийому на сайті http://start.nuwm.edu.ua/