27-28 березня на кафедрі охорони праці та безпеки життєдіяльності відбувся Всеукраїнський тематичний семінар «Підвищення рівня безпеки праці у торфовій промисловості України». Керівників і спеціалістів торфопідприємств Київської, Сумської, Волинської, Хмельницької, Тернопільської, Житомирської, Рівненської областей привітали генеральний директор ДК «Укрторф» А. Озерчук і ректор нашого університету, який є членом Правління «Українського торфового товариства». Завідувач кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності професор В. Филипчук ознайомив учасників семінару з порядком розслідування нещасних випадків на виробництві, організацією діяльності служби охорони праці, вимогами до ведення документації з охорони праці та іншими питаннями організаційно-методичного характеру. Доцент В. Гнєушев присвятив свої лекції висвітленню головних шкідливих і небезпечних факторів торфового виробництва, зниженню пожежевибухонебезпечності торфобрикетних заводів. Були детально розглянуті процеси самонагрівання торфу в штабелях і заходи та засоби для недопущення самозаймання торфу. Учасники семінару відмітили змістовність семінару і корисність отриманої інформації.

В. Гнєушев, доцент кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності