Вітання з ювілеєм!

24 листопада відзначає свій 60-річний ювілей заступник директора ННІБА, к.т.н., доцент кафедри водопостачання, водовідведення та бурової справи Шадура Віктор Опанасович.

ШАНОВНИЙ ВІКТОРЕ ОПАНАСОВИЧУ!

Від щирого серця прийміть наші гарячі вітання та найкращі побажання в ДЕНЬ ВАШОГО ЮВІЛЕЮ!

Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров'я, родинного щастя, радості та натхнення, життєвого благополуччя, нових вагомих здобутків у благородній справі освіти і науки.
Нехай множаться гаразди в житті, повниться радістю душа, збуваються всі Ваші мрії та надії!
Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці — доброта, а у справах — мудрість та виваженість.

Бажаємо жити довго та щасливо,
Щоб кожен Ваш день був схожий на диво!
Хай діти й онуки приносять Вам радість,
Дорогу до хати забуде хай старість.
Живіть у здоров’ї, у щасті і силі,
Літа проти Вас хай будуть безсилі.
Нехай зозуленька кує Вам щоліта
Многая, многая, многая літа!

Колектив кафедри водопостачання, водовідведення та бурової справи
Колектив Навчально-наукового інституту будівництва та архітектури