Вітання з Днем студента!

Дорогі студенти!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного Дня студента!

Сьогодні у Вас формується світогляд, відбувається становлення кожного як фахівця обраної галузі. Тому намагайтеся почерпнути якомога більше знань, більше корисного та пізнавального.

Віримо, що набуті знання і уміння в стінах нашого Університету та інституту, зокрема, дозволять Вам у майбутньому добитися бажаних висот, стати активними учасниками і творцями майбутнього України, палкими патріотами свого народу!

Нехай навчання в Навчально-науковому інституті будівництва і архітектури стане для всіх Вас першою сходинкою у щасливе та гідне майбутнє! Щиро сподіваємось, що студентські роки залишаться у Вашій пам’яті яскравими, насиченими подіями, знаннями та справжніми друзями!

Дирекція інституту