Вітаємо Василя Ромашка з новим призначенням

В. о. ректора Національного університету водного господарства та природокористування Микола Христофорович Корецький представив нового в.о. завідувача кафедри основ архітектурного проектування, конструювання та графіки – кандидата технічних наук, доцента Ромашку Василя Миколайовича.

Ромашко Василь Миколайович. Закінчив Український інститут інженерів водного господарства (нині НУВГП, м. Рівне) у 1982 році за спеціальністю ПЦБ.

В 1983 р. у складі колективу авторів відзначений бронзовою медаллю ВДНГ СРСР за розробку та дослідження роботи шпренгельних систем.

У 1988 році в НИИСК (нині НДІБК) захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 05.23.01 «Будівельні конструкції, будівлі та споруди».

В 1992 році отримав звання доцента кафедри «Інженерні конструкції».

Пройшов наукове стажування в Мюнхенському технічному університеті бундесверу (Німеччина, 1993-1994 н.р.) та практичне стажування при фірмі «Wolfsystem» (м. Шарнштайн, Австрія, 1996 р.).

Сфера наукових інтересів: загальна теорія деформування бетонних та залізобетонних елементів і конструкцій; дослідження роботи неметалевої арматури в будівельних конструкціях.

Сфера професійних та практичних інтересів: діагностика стану конструкцій будинків і споруд та їх безпечна експлуатація; проектування (розрахунок та конструювання) несучих елементів і конструкцій каркасів будівель та споруд.

Викладає дисципліни: «Діагностика та відновлення будинків і споруд», «Безпечна експлуатація будівель і споруд», «Інженерне проектування міських територій, будівель і споруд», «Міські інженерні споруди».

Опублікував близько 120 наукових і навчально-методичних робіт. Автор 3-х навчальних посібників.

Керує роботою аспірантів за спеціальністю 05.23.01 «Будівельні конструкції, будівлі та споруди». Двома аспірантами захищені дисертації (1998 р., 2008 р.).

Сертифікований фахівець з неруйнівного контролю (обстеження та оцінка технічного стану будівельних конструкцій, будівель, споруд).

Загальний стаж роботи в університеті – 32 роки.