Викладачі та студенти кафедри Міського будівництва та господарства взяли участь у роботі Літньої школи урбаністики

Викладачі та студенти кафедри Міського будівництва та господарства взяли участь у роботі Літньої  школи урбаністики

Вже у другий раз викладачі та студенти НУВГП взяли участь у роботі Школи урбаністики, яка проходила у на базі Київського національного університету будівництва та архітектури. Після Зимової школи урбаністики, яка проходила на початку лютого, Літня школа тривала з 3.07.17 по 14.07.17 і в черговий раз зібрала талановитих студентів-містобудівельників з усієї України.

Школу організовано кафедрами міського будівництва й міського господарства КНУБА, а також Фондом підтримки будівельної галузі та EberhardSchöckStiftung. Від нашого університету Школу відвідали бакалаври з міського будівництва та господарства Михайло Довгалюк і Роман Теребей-Ковальчук разом з викладачами кафедри МБГ Тетяною Мілаш та Людмилою Піліпакою.

Впродовж двох тижнів учасники слухали лекції провідних містобудівельників України, зокрема Миколи Мефодійовича Дьоміна, народного архітектора України, завідувача кафедри міського будівництва КНУБА; переймали досвід німецьких урбаністів – Катаріни Ґеорґе, урбаніста, інтегрованого ескперта GIZ, та Торальфа Вайзе, віце-президента Фонду підтримки будівельної галузі; вчилися розуміти економіку міста та закони його розвитку за допомогою викладачів кафедри міського господарства КНУБА Денисенко Наталії Олегівни та Апостолової-Сосса Любові Олександрівни; занурювались у світ геоінформаційних систем, які містять величезні бази міських даних, разом із завідувачем кафедри міського господарства КНУБА Алі Мамедовим; проводили натурні спостереження, вчились складати містобудівні обґрунтування  та працювали над проектами ревіталізації промислових територій.

Результатами роботи Літньої школи стали змістовні презентації проектів, величезний досвід практичної роботи в команді та звичайно нові друзі.

Доцент кафедри міськогобудівництва та господарства,

к.т.н. Піліпака Л.М.

Більше фото на сторінці https://www.facebook.com/mistobuduvannya