Відзнака Галини Іванівни на Всеукраїнському рівні

Отримати привітання від шанованої людини – це почесно і приємно. А коли ця людина вітає від імені Міністерства освіти і науки України та організаторів і учасників Х-ї наукової конференції студентів і аспірантів «Реалізація права на працю і безпека в сучасних умовах життєдіяльності», таке вітання стає ще вагомішим і є ознакою визнання.

Днями таке привітання, оформлене як Диплом МОНУ та Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого «за багаторічну роботу з практичного виховання у молоді культури безпеки, екології і здоров’я; правової обізнаності; активну наукову, просвітницьку та професійно-орієнтаційну діяльність, високий рівень підготовки кваліфікованих кадрів», отримала доцент кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності Галина Іванівна Туровська.

Диплом вручив завідувач кафедри професор В. Филипчук. Але аплодувала та вітала колегу вся кафедра!

Доцент кафедри ОП та БЖД В. Гнєушев,