Відзначення наукової роботи студента спеціальності "Водопостачання і водовідведення"

Студент групи ВВ-41 ННІБА Васильчук О.С. завоював третє призове місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 2016/2017 навчального року з напряму «Будівництво та архітектура». Тема наукової роботи – «Зниження витрати енергії при роботі сітчастого струменереактивного фільтра продуктивністю 500 л/с» (науковий керівник доцент кафедри ВВБС Назаров С.М.).

Підсумкова наукова конференція відбулась 21 березня на базі Харківського національного університету будівництва та архітектури. Зі слів наукового керівника конференції професора Епояна С.М., самостійність роботи номінанта полягала в обґрунтуванні прийнятих критеріїв доцільного застосування ССФ-500 на водозаборах, проведенні розрахунків на ПЕОМ  з отриманням необхідних результатів та визначенні очікуваної економії електроенергії при експлуатації таких фільтрів, що запроектовані з використанням результатів даних досліджень. Студент Васильчук О.С. активно співпрацює у проведенні наукової роботи з кафедрами ВВБС і ГТГМ, є співавтором в написанні статей та співавтором декількох патентів.

Зам. зав. кафедри ВВБС з наукової роботи проф. Ковальчук В.А.