Відбувся ІІ тур Всеукраїнської олімпіади з будівництва

8 - 10 жовтня 2014 року відбувся ІІ тур Всеукраїнської олімпіади з будівництва, що проходила на базі будівельного факультету СНАУ. В результаті запеклої боротьби команда Навчально-наукового інституту будівництва та архітектури посіла ІІ місце у командному заліку, а студент 5 курсу ПЦБ Кальчук Юрій Олександрович – ІІІ місце в особистому заліку. Наш університет та Інститут будівництва та архітектури представляли студенти 5 курсу Кальчук Юрій Олександрович та Зінчук Анатолій Васильович.

Предметна олімпіада за спеціальністю ПЦБ вважається однією з найскладніших, адже проводиться із 9 дисциплін, які охоплюють всі галузі майбутньої професійної діяльності.

Студенти продовжили добру багаторічну традицію вдалих виступів, адже з року в рік наші команди не приїжджають з олімпіад без відзнак.