Відбувся День відкритих дверей ННІБА

01 лютого 2014 року в 6-му навчальному корпусі в ауд. 673 відбувся День відкритих дверей Навчально-наукового інституту будівництва та архітектури (День знайомства з інститутом). Захід був організований для випусників шкіл, технікумів, коледжів 2014 року, попередніх років і всіх охочих та викликав значний інтерес з боку майбутніх абітурієнтів.

Зустріч розпочалась з презентації навчально-наукового інституту будівництва та архітектури в.о. директора ННІБА доцента Макаренка Руслана Миколайовича.
Про особливості вступної кампанії в 2014 році на напрями підготовки інститутів виступив відповідальний секретар приймальної комісії Кухнюк Олег Миколайович.
Про особливості складання фахового вступного випробування вступниками освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст за напрямом підготовки «Будівництво» розповів голова фахової комісії зав. кафедри ПЦБ проф. Бабич Євген Михайлович.
Далі абітурієнти мали змогу отримати інформацію про кафедри та спеціальності інституту від завідувачів та представників відповідних кафедр.
З короткими доповідями виступили професори Ткачук О.А., Филипчук В.Л., доценти Кізєєв М.Д., Бордюженко О.М., Кухнюк О.М.
Представник військової кафедри НУВГП доповів про можливість отримання військового фаху та про організацію набору студентів для навчання на кафедрі військової підготовки.

Майбутні студенти задавали питання про особливості цьогорічного вступу, необхідні документи для вступу та отримали вичерпні відповіді від доповідачів.

По завершенню презентаційного етапу в заходах, всі охочі оглянули матеріальну базу інститутів, лабораторії, лекційні аудиторії, пройшлись по кафедрах.
Батьки та випускники шкіл і технікумів висловили вдячність керівництву інституту за проведений захід та  значна частина з них заявили, що вже визначились з напрямом навчання і пообіцяли подати документи в наш вуз на відповідні напрями підготовки.

Висловлюємо щиру  вдячність всім тим, хто відгукнувся та у вихідний день прийшов на День відкритих дверей інституту.

Будемо раді Вас знову бачити в нашому вузі, і сподіваємось, в якості наших студентів!